ПРО НАС
about us

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
contact us

Контактні дані / contact:

whatsapp/telegram/viber

+38 (066) 5934110 

+38 (099) 0784868 

 

instagram: @golden_legend_studio

mail: glstudio@ukr.net

www.goldenlegendst.com

 

Kherson, Ukraine

Привіт. Ми відеографи Golden Legend studio. Артем та Вікторія Шоломко. Ми сімейна пара, яка працює разом і отримує від цього шалене задоволення! Знімаючи разом, наша сім'я з легкістю створює кінематографічну історію.

 

Ми почали працювати в 2015 у м.Херсон. Наразі, працюємо по всій Україні та за кордоном. Маємо власний стиль зйомки, близький до кінематографічного. Кожну зйомку перетворюємо у щось ексклюзивне та неповторне у вигляді life-style.

 

Наша студія не може задовольнити потреби всіх клієнтів через те, що  ми намагаємось працювати на якість та індивідуальність, а не  кількість замовлень. Тому у нас є обмеження кількості замовлень на рік.

 

Будемо раді створити для Вас гарне відео!

Hello. We are the Golden Legend studio videographers. Artem and Victoria Sholomko. We are a family couple who works together and gets out of this crazy pleasure! Taking together, our family easily creates a cinematic story.

 

We started working in 2015 in Kherson. At present, we work all over Ukraine and abroad. We have our own shooting style, close to cinematography. Every single shot is transformed into something exclusive and unique in the form of life-style.

 

Our studio can not meet the needs of all clients because we try to work for quality and individuality, not the number of orders. Therefore, we have a limit on the number of orders per year.

 

We will be glad to create a good video for you!

Щоб дізнатись інформацію, напишіть нам:

Complete the form to contact us:

* - поля, обов'язкові для заповнення

ІНФОРМАЦІЯ

 

Якщо Ви бажаєте зв'язатися з нами з питань вартості пакетів зйомки та броні дати, натисність кнопку "ЗАПИТАТИ ПРАЙС"  і ми відповімо якнайшвидше. (Будь ласка, майте на увазі, що більшість вихідних ми подорожуємо або знімаємо, і час відгуку може трохи затриматися, якщо ви напишите на вихідних)

 

Вартість на послуги весільної зйомки починаються від $700

 

комерційної зйомки - від 500$ 

 

___________________________________________

 

INFO

 

The cost of wedding services starts at $ 700 commercial shooting - from $ 500