Обмежена кількість вільних дат у 2021 році!        Встигніть дізнатись ціни та забронювати нас на Ваше свято...       Ми створюємо кіно для Вас...

ПРО НАС

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Контактні дані:

whatsapp/telegram/viber

+38 (066) 5934110 

+38 (099) 0784868 

 

instagram: @golden_legend_studio

mail: glstudio@ukr.net

https://goldenlegendst.com

 

Херсон, Україна

Привіт. Ми відеографи Golden Legend studio.

Артем та Вікторія Шоломко. Ми сімейна пара, яка працює разом і отримує від цього шалене задоволення! Обожнюємо все, що пов'язане з відео: весілля, документальне відео, реклама, музичне відео, сімейний фільм, love story тощо.

 

Ми почали працювати в 2016 у м.Херсон. Наразі, працюємо по всій Україні та за кордоном. Маємо власний стиль зйомки, близький до кінематографічного. Кожен проект перетворюємо у щось ексклюзивне та неповторне. Різні ідеї, творчий підхід, неординарні проекти - це все про Golden Legend studio.

 

Наша студія не може задовольнити потреби всіх клієнтів через те, що  ми намагаємось працювати на якість та індивідуальність, а не  кількість замовлень. Тому у нас є обмеження кількості замовлень на рік.

 

Завдяки навичкам, знанням та досвіду, ми створbмо кінематографічну історію для Вас.

Щоб дізнатись інформацію, напишіть нам:

* - поля, обов'язкові для заповнення

ІНФОРМАЦІЯ

 

Якщо Ви бажаєте зв'язатися з нами з питань вартості пакетів зйомки та броні дати, натисність кнопку "ЗАПИТАТИ ПРАЙС"  і ми відповімо якнайшвидше. 

 

Вартість на послуги весільної зйомки починається від $1000

 

комерційної зйомки - від 600$ 

 

___________________________________________